تفریحات آبی

بنانای کیش؛ تجربه موز سواری در دریا!

تفریحات دریایی، بخش جدایی‌ناپذیر سرگرمی‌های کیش هستند. کافی است سری به یکی از کلوب‌های تفریحات دریایی کیش بزنید تا در دنیای تفریحات آبی غرق شوید. اگر به دنبال تفریح دریایی هستید که بتوانید به صورت گروهی از آن استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما بناناست. بنانای کیش یکی از جذاب‌ترین و مهیج‌ترین تفریحات آبی جزیره است. اگر تا به حال این تفریح دریایی پرهیجان را امتحان نکرده‌اید حتما با این مقاله از سایت جزیره کیش همراه باشید.

معرفی بنانای کیش

بنانا سواری در واقع همان تیوپ سواری روی آب دریاست. این وسیله در واقع تیوپ زرد رنگی به شکل موز است که می‌توانید به صورت چند نفره روی آن سوار شوید. بنانا به قایقی تندرو وصل است و قایق به سرعت آن را به روی آب می‌کشد. همزمان با سرعت گرفتن قایق، حرکت تیوپ هم تندتر می‌شود و شما با سرعتی عجیب روی آب کشیده می‌شوید. حرکت سریع قایق باعث تکان‌های شدید تیوپ شده و همین مسئله لحظات شادی را برایتان رقم می‌زند. هزینه استفاده از بنانای کیش برای هر نفر ۹۸ هزار تومان است. 

کجا بنانا سواری کنیم؟

چهار ساحل اسکله تفریحی، ساحل مرجان، ساحل دامون و ساحل سیمرغ از مکان‌هایی هستند که می‌توانید با مراجعه به کلوب‌های تفریحات دریایی فعال در آنها بلیط بنانا سواری را تهیه کنید. بنانا در سواحل مختلف تفاوت چندانی ندارد و شما بسته به محل اسکانتان می‌توانید یکی از این سواحل را برای بنانا‌سواری انتخاب کنید. 

یکی از امتیازات بنانا قیمت پایین آن نسبت به بسیاری دیگر از تفریحات درکیش است.

سوالات متداول:

  • بنانا چیست؟

بنانا تیوپ زرد رنگی است که به قایق‌های تندرو می‌بندند و شما می‌توانید به صورت چند نفره سوار آنها شوید.

  • بنانای کیش در کدام سواحل فعال است؟

اسکله تفریحی، ساحل مرجان، ساحل دامون و ساحل سیمرغ مکان‌هایی هستند که می‌توانید در آنها بنانا سواری کنید.

  • هزینه بنانا سواری در کیش چقدر است؟

بلیط بنانای کیش برای هر نفر ۹۸ هزار تومان است. 

نتیجه‌گیری: 

بنانای کیش یکی از تفریحات جذاب آبی در جزیره است. بنانا تیوپ زرد رنگی است که به یک قایق تندرو بسته و با سرعت گرفتن قایق تیوپ دچار تکان‌های شدید می‌گردد. همین تکان‌ها باعث خنده و هیجان کسانی می‌شوند که سوار بنانا هستند. شما تا به حال بنانای کیش را امتحان کرده‌اید؟ خاطرات بامزه خودتان از بانانا سواری در کیش را با در میان بکذارید.

منبع
سایت جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا