تفریحات آبی

لذت پارو زدن روی آب‌‌های نیلگون خلیج فارس با کایاک کیش

تفریحات آبی کیش به اندازه‌ای متنوع است که قطعا برای انتخاب از بین آنها سردرگم می‌شوید. با این حال اگر به دنبال یک تفریح آبی فوق‌العاده هستید، کایاک کیش را در اولویت‌های بالا برای انتخاب قرار دهید. به خصوص اگر به دنبال تفریح دو نفره هستید به شما قول می‌دهیم که از کایاک‌سواری دو نفره نهایت لذت را ببرید. در این مقاله از سایت جزیره کیش سعی داریم تا این تفریح جذاب را به شما معرفی کنیم.

معرفی کایاک کیش

کایاک کیش
عکس از صفحه pouyaniz

اگر علاقمند به تفریحات آبی هستید و دوست دارید بدنتان را به چالش بکشید پیشنهاد می‌کنیم حتما کایاک‌سواری را امتحان کنید. کایاک کیش یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات دریایی جزیره محسوب می‌شود. این تفریح به صورت انفرادی یا دو نفره قابل استفاده است. مطمئنا لذت پارو زدن روی آب‌های نیلگون خلیج فارس یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحاتی است که می‌توانید آن را در سفر به جزیره کیش تجربه کنید. هزینه استفاده از کایاک تک نفره ۵۴۵ هزار تومان و کایاک دو نفره ۱ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان است.

کایاک چیست؟

یکی از مشهورترین تفریحات دریایی در ایران کایاک‌سواری است. این تفریح یک ورزش مهیج و قدرتی هم به حساب می‌آید. این تفریح را می‌توان هم در دریا و هم در رودخانه انجام داد. کایاک در واقع نوعی قایق سبک است که به صورت تک نفره و دو نفره انجام می‌شود. کایاک‌سواری در جنبه تفریحی نیاز به مهارت خاصی ندارد و با چند دقیقه آموزش پایه‌‌ای می‌توانید از آن لذت ببرید.

ویژگی‌های کایاک کیش

کایاک‌سواری یک تفریح یک نفره یا دو نفره است. انجام این تفریح برای بانوان محدودیتی ندارد. در زمان ثبت نام و تهیه بلیط کایاک‌سواری همه مسافرین تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند تا در صورت بروز حوادث احتمالی بیمه از آنها حمایت کند. لازم است بدانید تمام کلوپ‌های تفریحات آبی کیش دارای دوش و رختکن هستند پس نگرانی بابت خیس شدن و تعویض لباس‌هایتان نداشته باشید. در طول کایاک‌سواری یک ناجی و یک عکاس شما را همراهی می‌کنند که نه تنها نگرانی بابت غرق شدن نداشته باشید بلکه لحظات شاد و پرهیجان شما در زمان استفاده از کایاک کیش ثبت شود. 

قوانین و مقررات کایاک کیش

شروع سانس‌های کلوپ‌های تفریحات آبی برای کایاک‌سواری ۹/۳۰ صبح تا ۱۸ عصر است هر چند ممکن است این ساعات در فصل‌های مختلف سال با تغییراتی همراه شود. مدت زمان استفاده از خدمات کایاک کیش ۶۰ دقیقه است و لازم است ۳۰ دقیقه قبل از ساعت رزرو در محل کلوپ حاضر باشید. بیماران مبتلا به مشکلات قلبی و تنفسی و جسمی همچنین زنان باردار مجاز به استفاده از خدمات کایاک نیستند. همچنین کلوپ‌ها موظفند که کایاک‌ها را فقط در اختیار افراد بالای ۱۴ سال قرار دهند. لازم است بدانید در صورت نامساعد بودن شرایط آب و هوایی سرویس شما حتی در صورت رزرو قبلی لغو می‌شود.  

 سوالات متداول:

  • مدت زمان استفاده از کایاک کیش چقدر است؟

هر سانس استفاده از کایاک یک ساعت است.

  • کلوپ‌‌ها در چه بازه زمانی به علاقه‌مندان کایاک کیش سرویس‌دهی می‌کنند؟

ساعت فعالیت کایاک کیش از ۹/۳۰ صبح تا ۱۸ عصر است.

  • هزینه استفاده از کایاک کیش برای هر نفر چقدر است؟ 

هزینه کایاک سواری در قایق‌های یک نفره ۵۴۵ هزار تومان و قایق‌های دو نفره ۱ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان است.

نتیجه‌گیری: 

یکی از جذاب‌ترین تفریحات آبی در جزیره کیش کایاک سواری است. این تفریح به صورت تک نفره و دو نفره قابل انجام است. زمان هر سانس کایاک سواری ۶۰ دقیقه است. شما تا به حال کایاک سواری را در جزیره تجربه کرده‌اید؟

منبع
جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا