خدمات کیش

راهنمای کامل استفاده از تاکسی در کیش

یکی از اساسی‌ترین وسایل نقلیه عمومی در کیش، تاکسی‌ها هستند که با تعداد بالا در هر نقطه از جزیره برای جا‌به‌جایی مسافران در دسترسند. در کیش تاکسی‌های فراوانی با رنگ‌های مختلف فعالیت دارند که مسافران و گردشگران را به هر نقطه از جزیره که تمایل داشته باشند می‌رسانند. در حال حاضر علاوه بر تاکسی‌های چرخشی در شهر، اپلیکیشن‌های تاکسی اسنپ، تپسی و های تاکسی در کیش فعالیت دارند. با این مقاله از سایت جزیره کیش همراه باشید تا اطلاعات کاملی درباره تاکسی‌های کیش به دست بیاورید.

استفاده از تاکسی‌های تاکسیرانی کیش

تاکسی کیش

سازمان تاکسیرانی کیش خودروهای باکیفیتی را در نظر گرفته و در هر نقطه‌ای از جزیره که حضور داشته باشید‌ می‌توانید با یکی از مراکز تاکسیرانی جزیره تماس برقرار کرده و از آنها درخواست تاکسی کنید. در جزیره کیش شرکت‌های تاکسیرانی بسیاری وجود دارند که بنابر موقعیت منطقه‌ای خود به مسافران خدمات ارائه می‌دهند. همچنین شماره یکپارچه ۰۷۶۴۴۶۰ برای درخواست تاکسی در کیش روند درخواست تاکسی در جزیره را برای شما ساده می‌کند.

معرفی رنگ‌های مختلف تاکسی در کیش

معمولا رنگ بیشتر این تاکسی‌ها سفید یا زرد است. تاکسی‌های زرد رنگ، تاکسی‌های خطی و تاکسی‌های سفید، تاکسی‌های تلفنی یا دربستی محسوب می‌شوند. اپلیکشن تاکسی Hi Kish هم برای دسترسی راحت‌تر مسافران به تاکسی‌ها راه‌اندازی شده است. قیمت کرایه تاکسی در کیش مانند بقیه شهرها مشخص بوده و برای رفت و آمد در سطح جزیره کیش می‌توان از تاکسی‌های تلفنی (سفید رنگ)، تاکسی‌های خطی (زرد رنگ) استفاده کرد.

حمل و نقل مقرون به صرفه با اسنپ

تاکسی کیش

با آغاز فعالیت اسنپ در جزیره کیش، بسیاری از کیشوندان و مسافران این سرویس تاکسی اینترنتی را به عنوان ایده‌آل‌ترین سرویس حمل و نقل کیش انتخاب کرده‌اند. کرایه اسنپ در کیش تا حدی مقرون به صرفه‌تر از تاکسی‌های عادی است و به همین دلیل نیاز کاربران برای حمل و نقل در جزیره را تا حد زیادی برطرف کرده است. قیمت مناسب و دسترسی فوری و آسان به این سرویس‌، از دلایل مهم در اقبال عمومی نسبت به این وسایط نقلیه است.

تپسی گران‌تر از بقیه

مدتی است که شرکت تاکسی اینترنتی تپسی هم فعالیتش را در کیش آغاز کرده است. با این حال و بر اساس نظرات کاربران در حال حاضر نرخ کرایه‌های تپسی بالاتر از اسنپ و حتی های تاکسی است. با این حال تفاوت قیمت‌ها در میان شرکت‌های اینترنتی درخواست تاکسی در کیش چندان متفاوت با یکدیگر نیست و افزایش و کاهش قیمت‌ها تنها در ساعات و زمان‌های مختلف متفاوت است.

جذب راننده در شرکت‌های تاکسی اینترنتی کیش

اگر از ساکنان جزیره هستید و قصد فعالیت در شرکت‌های تاکسیرانی را دارید لازم است بدانید در حال حاضر حجم پذیرش راننده با خودروی شخصی در شرکت اسنپ اشباع شده و تنها در صورتی که مالک تاکسی‌های رنگی جزیره هستید می‌توانید برای فعالیت در این شرکت درخواست همکاری بدهید. با این حال با توجه به تازه بودن فعالیت تپسی در کیش این شرکت اقدام به جذب رانندگان با خودروی شخصی هم در کنار تاکسی‌داران می‌کند.

سوالات متداول:

  • آیا از تاکسی‌های اینترنتی می‌توان در جزیره کیش استفاده کرد؟

تاکسی‌های اینترنتی از جمله اسنپ و تپسی و های کیش هم در جزیره کیش فعال بوده و در هرساعت از شبانه روز و در هر منطقه از جزیره کیش می‌توان درخواست خودرو داد.

  • تفاوت نرخ کرایه‌های تاکسی در شرکت‌های مختلف اینترنتی تاکسی کیش چقدر است؟

در بین تاکسی‌های اینترنتی اسنپ ارزان‌ترین و تپسی گران‌ترین است با این حال تفاوت قیمت‌ها بین این شرکت‌ها چندان زیاد نیست.

  • آیا تاکسیهای کیش دارای دستگاه کارتخوان هستند؟

بله؛ می‌توان مبلغ کرایه تاکسی را از طریق دستگاه کارتخوان به رانندگان تاکسی پرداخت کرد.

نتیجه‌گیری:

یکی از اساسی‌ترین وسایل نقلیه عمومی در کیش، تاکسی‌ها هستند که با تعداد بالا در هر نقطه از جزیره برای جا‌به‌جایی مسافران در دسترسند. در کیش تاکسی‌های فراوانی با رنگ‌های مختلف فعالیت دارند که مسافران و گردشگران را به هر نقطه از جزیره که تمایل داشته باشند می‌رسانند. معمولا رنگ بیشتر این تاکسی‌ها سفید یا زرد است. معمولا تاکسی‌های زرد رنگ، تاکسی‌های خطی و تاکسی‌های سفید، تاکسی‌های تلفنی یا دربستی محسوب می‌شوند. شرکت‌های اینترنتی اسنپ، تپسی و های کیش جزو تاکسی‌های اینترنتی در کیش هستند. شما نرخ کرایه تاکسی در کیش را عادلانه ارزیابی می‌کنید؟ تا چه میزان از سرویس‌دهی شرکت‌های تاکسی‌رانی در جزیره رضایت دارید؟

منبع
سایت جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا