تفریحات غیرآبی

آکواریوم کیش؛ سفری به عمق دریا بدون خیس شدن!

اگر در مورد دنیای زیر دریا کنجکاو هستید اما شرایط غواصی کردن در دریای خلیج فارس را ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به آکواریوم کیش بزنید. در این آکواریوم زیبا و رویایی می‌توانید ماهی‌های رنگارنگ را تماشا کنید و برای لحظاتی خودتان را زیر دریا تصور کنید. برای آشنایی بیشتر با این جاذبه گردشگری با این مقاله از سایت جزیره کیش همراه باشید. 

معرفی آکواریوم کیش

آکواریوم کیش محیط دریایی وسیعی است که شبیه به دنیای زیر دریا شبیه‌سازی شده است. مجموعه آکواریوم دارای دو بخش با حجم‌های ۵۰ و ۲۰ هزار لیتر است. بخش اول مربوط ماهیان و آبزیان بزرگ هستند و در بخش دوم ماهی‌ها کوچک کمیاب نگهداری می‌شوند. در این محل علاوه بر انواع ماهی‌ها، حیوانات تاکسیدرمی شده مانند تمساح، مار، پرنده و… در معرض نمایش هستند. هیچ محدودیت سنی برای بازدید از آکواریوم وجود ندارد و افراد در تمام رده‌های سنی می‌‌توانند از آکواریوم لذت ببرند.

امکانات آکواریوم کیش

آکواریوم تنها محلی برای تماشای ماهی‌‌ها و سایر آبزیان نیست. در این آکواریوم امکانات و خدمات مختلف دیگری وجود دارد که گردشگران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. از جمله این امکانات می‌توان به کافی شاپ، اینترنت، استراحتگاه، سرویس بهداشتی و … اشاره کرد. بازدید از آکواریوم و ماهیان آن ۲ ساعت زمان لازم دارد. بنابراین شما می‌توانید باقی زمان خود را به استفاده از این امکانات و خدمات و یا بازدید از دیگر بخش‌های این مجموعه گردشگری و تفریحی اختصاص دهید.

آکواریوم کیش کجاست؟

لازم است بدانید آکواریوم کیش جزو مجموعه دلفیناریوم به شمار می‌رود. این مجموعه در جنوب شرقی جزیره و خیابان فردوسی قرار دارد. دلفیناریوم کیش در مجاورت پارک زیبای آهوان در ساختمان کانون هنر واقع شده و دسترسی به آن راحت است. آکواریوم به دلیل ظاهر خود کاملا مشخص بوده و می‌توانید‌ آن را به راحتی پیدا کنید.

ساعت بازدید از آکواریوم کیش

ساعت بازدید از مجموعه آکواریوم از ۸ صبح تا ۸ شب است. این مجموعه تفریحی در روزهای تعطیل فعالیت نمی‌کند. شما می‌توانید بلیت آکواریوم را جداگانه تهیه نمایید و یا با خرید بلیت مجموعه دلفیناریوم علاوه بر آکواریوم از بخش‌های دیگر مانند باغ پرندگان و پارک دلفین‌ها هم بازدید کنید.

سوالات متداول:

  • آکواریوم کیش کجاست؟

.مجموعه دلفیناریوم کیش محلی است که آکواریوم در آن قرار دارد

  • برنامه بازدید از آکواریوم به چه صورتی است؟

از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می‌توانید از این مجموعه بازدید کنید.

  • آکواریوم چه بخش‌هایی دارد؟

مجموعه شامل بخش‌‌‌‌‌‌های آبزیان کوچک، آبزیان بزرگ و حیوانات تاکسیدرمی شده است.

نتیجه‌گیری:

آکواریوم کیش مجموعه‌ای جذاب است که در دلفیناریوم کیش است. انواع ماهی‌های رنگارنگ کوچک و رنگارنگ در کنار آبزیان بزرگ را می‌توانید در این آکواریوم مشاهده کنید. همچنین بخشی برای نگهداری حیوانات تاکسیدرمی شده وجود دارد. شما تا به حال از آکواریوم بازدید کرده‌اید؟ چه امتیازی به امکانات و کیفیت این مجموعه می‌دهید؟ 

منبع
سایت جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا