کافه و رستوران ها

لذت طعم غذاهای بی‌نظیر رستوران عمو اکبر کیش

امکان ندارد پایتان به جزیره کیش برسد و هوس خوردن غذاهای سنتی و دریایی به سرتان نزند. اگر از علاقه‌مندان غذاهای سنتی به خصوص غذای دریایی هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در سفرتان به جزیره حتما سری به رستوران عمو اکبر بزنید. از آنجایی که طبخ غذاهای محلی به خصوص ماهی و میگو کار هر کسی نیست لازم است حتما این غذاها را در یک رستوران امتحان پس داده میل کنید. رستوران عمو اکبر کیش یکی از همین رستوران‌های معروف در زمینه غذاهای جنوبی است که در این مقاله از سایت جزیره کیش به معرفی آن پرداخته‌ایم.  

معرفی رستوران عمو اکبر کیش

اگر تا به حال گذرتان به رستوران عمو اکبر کیش نیفتاده باید بدانید قرار نیست با یک رستوران لوکس و مدرن رو به رو شوید. رستوران عمو اکبر ظاهری ساده و معمولی دارد با این حال این کیفیت و طعم غذای درجه یک رستوران عمو اکبر است که روزانه صدها مشتری را راهی این رستوران می‌کند. با این حال اگر حال و هوای رستوران‌های قدیمی و دهه شصتی را دوست دارید حتما صفای این رستوران حالتان را دگرگون می‌کند. رستوران عمو اکبر در بازارچه حافظ قرار دارد.

منوی رستوران عمو اکبر

مهمترین و معروف‌ترین غذاهای رستوران عمو اکبر عبارتند از:

  • کباب ماهی شیر
  • قلیه ماهی
  • چلو معجون 
  • میگو چینی

هر چه از طعم این چند غذای ویژه رستوران عمو اکبر بگوییم کم گفته‌ایم با این حال امتحان این غذاها را به خودتان می‌سپاریم.

سوالات متداول:

  • رستوران عمو اکبر کجاست؟

این رستوران در بازارچه حافظ قرار دارد.

  • رستوران عمو اکبر کیش چه سبک غذاهایی را سرو می‌کند؟

انواع غذاهای سنتی جنوبی و دریایی در این رستوران سرو می‌شوند.

  • مشهورترین غذاهای رستوران عمو اکبر کدامند؟

کباب شیر ماهی، قلیه ماهی، چلو معجون و میگو چینی مشهورترین غذاهای رستوران عمو اکبر هستند.

نتیجه‌گیری:

رستوران عمو اکبر کیش یکی از رستوران‌های معروف و شناخته شده در جزیره است. این رستوران به طبخ انواع غذاهای سنتی جنوبی و دریایی می‌پردازد. رستوران عمو اکبر ظاهری ساده و بی‌آلایش دارد و تنها با کیفیت و طعم مطلوب غذاهایش موفق به جلب نظر مشتریان بی‌شمار زیادی شده است. شما تا به حال موفق به امتحان کردن غذاهای رستوران عمو اکبر شده‌اید؟ نظراتتان درباره کیفیت غذاهای این رستوران را با ما در میان بگذارید.

منبع
سایت جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا